Jak si vydělat na cestování? 5 kroků, jak získat až 6 400 Kč za 60 minut

Ahoj cestovateli! Chceš si přivydělat na své další dobrodružství? Mám pro tebe skvělé zprávu! Ukážu ti pět jednoduchých způsobů, jak získat až 6 400 Kč za méně než hodinu. Ano, čteš správně – 6 400 Kč, které můžeš použít na své cestovatelské sny. Tak se pusťme do toho!

1. Raiffeisen Bank – 1 000 Kč za založení účtu

Začněme s Raiffeisen Bank. Pokud jsi novým klientem, máš jedinečnou příležitost získat 1 000 Kč jen za založení běžného účtu. Stačí si účet otevřít online a pravidelně ho používat. Ověř si účet první měsíc, proveď alespoň tři platby v následujícím měsíci a odměna je tvoje! Klikni sem a založ si účet hned teď.

2. MBank – 2 000 Kč za nový účet a platby mobilem

Další skvělou možností je MBank. Založ si mKonto a získej až 2 000 Kč za platby kartou přes mobil nebo hodinky. Odměna se rovná celkové částce tvých plateb a bude ti připsána do 60 dní. Navíc budeš mít k dispozici mobilní bankovnictví a platební aplikace. Neváhej a založ si účet u MBank.

3. SkipPay – 2 300 Kč za registraci a další výhody

SkipPay ti nabízí nejen 2 300 Kč za registraci, ale také odloženou platbu, možnost rozdělit platbu na třetiny a automatické prodloužení záruky a pojištění proti rozbití a krádeži zdarma. To vše jen za pár kliknutí! Zaregistruj se na SkipPay a využij tyto skvělé benefity.

Zde jsou některé další výhody Skip Pay karty pro cestovatele:

  • Bezpečnost při placení v zahraničí – Skip Pay karta není propojená s vaším bankovním účtem, takže i v případě jejího zneužití vám nehrozí vybílení úspor. To je velká výhoda oproti debetním kartám při cestování.Výběry z bankomatů v zahraničí zdarma – se Skip Pay kartou můžete vybírat hotovost z bankomatů v cizině bez poplatků. To se velmi hodí, když potřebujete mít při ruce i trochu místní měny.
  • Rezerva na nečekané výdaje – díky měsíčnímu limitu až 50 000 Kč máte s kartou vždy finanční rezervu, kdyby se na cestách přihodilo něco nečekaného a potřebovali jste narychlo zaplatit např. opravu auta, letenku domů apod.
  • Pojištění a prodloužená záruka zdarma – Skip Pay karta vám automaticky prodlouží záruku na většinu zboží koupeného kartou o 1 rok a pojistí ho proti rozbití a krádeži. To se může hodit třeba při nákupu elektroniky nebo sportovního vybavení na cesty.
  • Odložená platba – díky odložené platbě můžete s kartou nakupovat a platit až po návratu z dovolené. Nemusíte tak řešit převody peněz a máte přehled o útratě.
  • Výhodnější než hotovost a směnárny – při placení Skip Pay kartou v zahraničí dostanete lepší kurz než ve směnárnách a neplatíte žádné poplatky za směnu. Je to pohodlnější a levnější varianta než nosit u sebe větší obnosy hotovosti.

4. Tipli – 300 Kč za registraci a až 800 Kč zpět za platbu přes SkipPay

S Tipli získáš 300 Kč jen za registraci. A to není vše! Pokud zaplatíš vyúčtování na kreditní kartě SkipPay prostřednictvím Tipli, můžeš dostat až 800 Kč zpět. Stačí si vybrat e-shop, nakoupit a Tipli ti vrátí část peněz. Registruj se na Tipli a začni šetřit.

5. CaroPlasma – 800 Kč za darování plazmy

Poslední tip kombinuje výdělek s dobrým skutkem. V CaroPlasma můžeš získat 800 Kč za jedno darování plazmy, a to až dvakrát měsíčně. Nejen že si přivyděláš, ale také pomůžeš ostatním. A víš, co je nejlepší? Zatímco budeš darovat plazmu, můžeš na telefonu založit účty zmíněné výše a za hodinu mít na kontě o 6 400 Kč více! Klikni zde a daruj plazmu.

Tak co? Jsi připraven vyrazit za svými sny s extra penězi v kapse? Využij těchto pěti jednoduchých tipů a vydělej si až 6 400 Kč za méně než hodinu. Tvé další dobrodružství čeká!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *