O nás

Jsem moc rád, že vás seznamujeme s týmem, který stojí za cestovatelským blogem Terno Tour. Jsme parta kamarádů, kteří milují objevování nových míst a rádi se o naše zážitky dělíme s ostatními. I když v redakci panuje věčný chaos a neustálé hádky o tom, kam pojedeme napříště, všichni milujeme svoji práci.

Náš fotograf a designér

Například náš designér a fotograf je zapálený cestovatel, který vždy tlačí na to, abychom navštívili co nejvíc exotických koutů světa. Už jednou nám dokonce na týden zmizel v džungli Bornea a my jsme netušili, zda se vůbec vrátí živ. Naštěstí se našel a přivezl spoustu úžasných záběrů. Jen škoda, že v jeho batohu pak našel i nový druh štěnic…

  • Kreativita i v nečekaných situacích
  • Zapálený cestovatel
  • Zkušenosti z nejodlehlejších koutů světa

Naše šéfredaktorka

Hlavní redaktorka zase miluje pohodlí a luxus, takže nejradši plánuje wellness víkendy v pětihvězdičkových hotelech. Jenomže ostatní členové týmu fakt nejsme takoví rozmazlenci.

Posledně ji proto přemluvili k výpravě do českého pohraničí, kde bylo třeba spát v poli pod stanem. Asi se to moc nezhostila, ale vyfotila spoustu skvělých východů slunce, takže nakonec byla spokojená.

Jsme parta odlišných osobností, ale baví nás stejná věc – objevovat nová místa a inspirovat ostatní k cestování. Věříme, že naše články vás dokážou nadchnout pro další výlety! Pokud budete mít zájem se s námi podělit o své tipy, budeme rádi za každý komentář či zprávu. Přejeme hezké čtení a hodně cestovatelského štěstí!

Zpracovaných destinací
publikovaných článků
procestovaných dnů
plánovaných článků