Kontankty

Dobrý den, jsme rádi, že jste se podívali na naši kontaktní stránku! Jakékoliv dotazy, připomínky či nápady nám můžete klidně poslat.

máte dotaz?

Nejčastěji nám píšou čtenáři s prosbou o radu, kam pojede na dovolenou. Bohužel nemůžeme osobně doporovat každému, proto jsme vytvořili sekci Často kladené dotazy. Pokud vaši otázku nenajdete, neváhejte nám napsat. I když teď asi všichni ležíme u moře a odpovídáme z pláže, uděláme maximum pro co nejrychlejší reakci.

Často Kladené otázky


Vítejte v sekci Často kladených otázek (FAQ) Terno Tour, vašeho průvodce pro cestování s malým rozpočtem. Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy týkající se našich služeb, rezervací, platb a mnoho dalšího. Naše cílem je usnadnit vám plánování vašich dobrodružství a zajistit, abyste měli všechny potřebné informace pro bezstarostnou cestu. Pokud zde nenajdete odpověď na svůj dotaz, neváhejte se na nás obrátit přímo. Přejeme vám příjemné procházení a těšíme se na vaše budoucí cesty s Terno Tour!

Terno Tour je cestovatelský magazín, který poskytuje tipy, triky a průvodce pro cestování po celém světě s omezeným rozpočtem. Nabízíme rady, jak ušetřit na ubytování, dopravě, jídle a atrakcích, abyste si mohli užít cestování bez zbytečných výdajů.

Naše články a průvodci pokrývají širokou škálu destinací od městských dovolených po odlehlé exotické lokality. Snažíme se poskytovat obsah, který je relevantní pro různé typy cestovatelů a rozpočtů.

I když nejsme cestovní agentura a neprodáváme zájezdy, často sdílíme slevové kódy a speciální akce od našich partnerů a doporučených poskytovatelů cestovních služeb.

Můžete se přihlásit k odběru našeho newsletteru, sledovat nás na sociálních sítích nebo pravidelně navštěvovat náš blog pro nejnovější aktualizace a cestovatelské tipy.

Ano, velmi si vážíme příspěvků od našich čtenářů a otevřeně vítáme návrhy na témata nebo osobní zkušenosti s cestováním. Pokud máte zájem o přispívání, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800