Kam v Polsku se psem: Pet-friendly místa
·

Kam v Polsku se psem: Pet-friendly místa

Pokud jste majitelem psa a rádi cestujete, pak je Polsko pro vás skvělou destinací. S rostoucím trendem pet-friendly zařízení se stává stále snazší najít místa, kde můžete trávit čas se svým čtyřnohým přítelem. V našem článku "Kam v Polsku se psem: Pet-friendly místa" vám představíme nejlepší místa, kam můžete zajít s vaším psem a nezanechat ho doma. Od restaurací a kaváren, přes hotely a ubytování, až po parky a pláže – Polsko nabízí širokou škálu možností, aby váš výlet s psem byl nezapomenutelným zážitkem. Takže neváhejte a přečtěte si naše tipy pro pet-friendly cestování v Polsku.
Ideální místa pro procházky se psem v Polsku

Ideální místa pro procházky se psem v Polsku

Pokud hledáte , máme pro vás pár tipů na pet-friendly destinace, kde si váš chlupatý kamarád může užít spoustu zábavy a pohybu venku. Polsko nabízí nádhernou přírodu a mnoho zajímavých lokalit, které stojí za to prozkoumat s vaším psím společníkem.

Výlet do Krkonošského národního parku je skvělým způsobem, jak strávit čas s psem venku. Tato oblast je plná malebných tras a skvělých výhledů, které si můžete užít společně. Další skvělou možností jsou písečné pláže u Baltského moře, kde si váš pes může poběhat a vy si užít odpočinek u vody. Nezapomeňte však dodržovat pravidla a dbát na bezpečnost svého psa i ostatních návštěvníků.

Nejlepší restaurace a kavárny, kam můžete jít se svým čtyřnohým přítelem

Nejlepší restaurace a kavárny, kam můžete jít se svým čtyřnohým přítelem

Restaurace a kavárny pro vašeho čtyřnohého přítele

V Polsku je stále více pet-friendly míst, kde si můžete vychutnat chutné jídlo nebo šálek kávy společně se svým psem. Zde jsou některé z nejlepších restaurací a kaváren, které uvítají vašeho čtyřnohého společníka:

 • Kavárna U Divokého psa: Tato útulná kavárna se nachází v centru Varšavy a nabízí skvělou atmosféru pro relaxaci s psem. Mají speciální menu pro psy a dokonce i posezení venku, kde mohou psi běhat a hrát si.
 • Restaurace Štěstíčko: Tato restaurace v Krakově je oblíbená mezi místními i návštěvníky díky své chutné kuchyni a přátelskému přístupu k zvířatům. Domácí mazlíčci jsou vítáni jak uvnitř, tak venku na terase.

Bezpečné pláže a parky pro vašeho psa v Polsku

Bezpečné pláže a parky pro vašeho psa v Polsku

V Polsku je mnoho bezpečných a přívětivých míst pro vašeho psa, kde můžete strávit společné chvíle ve volné přírodě. Pokud hledáte pláže pro psy nebo parky, kde se váš čtyřnohý kamarád může vyřádit, Polsko má co nabídnout.

 • V Gdyni se nachází Hunde Beach, pláž určená speciálně pro psy, kde si mohou vaši milovaní mazlíčci užít volný pohyb a koupání.
 • V Krakově můžete navštívit dog park Agrykola, kde se vaši psi mohou hrát s jinými psy a užít si volný pohyb na speciálně upravených plochách.

Tipy pro cestování s psem po Polsku

Tipy pro cestování s psem po Polsku

Plánování dovolené s psem může být obtížné, ale v Polsku existuje mnoho pet-friendly míst, která stojí za návštěvu. Jedním z nejoblíbenějších destinací pro majitele psů je Zakopane, malebné horské městečko v blízkosti Tater. Zde si můžete užít krásné procházky po horách se svým čtyřnohým přítelem a navštívit také některé z nejlepších psích salónků v Polsku.

Další skvělou volbou pro cestování s psem po Polsku je Gdaňsk, malebné přístavní město na pobřeží Baltského moře. Zde se můžete projít po nábřeží se psem, navštívit psí pláž nebo zajít do jedné z mnoha restaurací, které mají venkovní sezení a jsou otevřené pro psy. Bez obav se můžete vydat na dovolenou do Polska se svým psem a zažít společné dobrodružství v jedné z nejkrásnějších zemí střední Evropy.

Zajímavá kulturní místa a památky vhodné pro psy

Zajímavá kulturní místa a památky vhodné pro psy

Polsko je zemí bohatou na kulturní památky a zajímavá místa, která můžete navštívit se svým čtyřnohým kamarádem. Existuje mnoho pet-friendly míst, kde si můžete užít krásné památky a zároveň si být jisti, že váš pes je vítán.

Níže uvádíme několik tipů na zajímavá místa v Polsku, kam se můžete vydat s vaším psem:

 • Staré Město v Krakově – Procházka historickými uličkami a návštěva krásného krakovského náměstí může být skvělým zážitkem pro vás i vašeho psa.
 • Pláže u Baltského moře – Polsko nabízí několik pet-friendly pláží u Baltského moře, kde si můžete užít slunce a vodu se svým psem.

Co si vzít sebou pro bezstarostný výlet s psem do Polska

Co si vzít sebou pro bezstarostný výlet s psem do Polska

Pokud plánujete cestovat do Polska se svým čtyřnohým kamarádem, je důležité si dobře promyslet, co si vzít sebou, aby váš výlet byl co nejbezstarostnější. Zde je seznam nezbytností, které byste neměli zapomenout:

:

 • Vodítko a obojek
 • Jídlo a dobrotky pro psa
 • Kalhotky a pytlíky na odchody
 • Přenosná miska na vodu a jídlo
 • Knížku očkování a průkaz zvířete

Polsko nabízí mnoho pet-friendly míst, kde si můžete užít dovolenou s vaším psem. Některé z nejoblíbenějších míst zahrnují:

Místo Aktivity pro psa
Warszawa Procházky v krásných parků
Krakow Návštěva psích kaváren
Gdańsk Relaxace na psí pláži

Jak najít ubytování přátelské k psy v Polsku

Jak najít ubytování přátelské k psy v Polsku

V Polsku je mnoho míst, kde můžete strávit dovolenou se svým čtyřnohým kamarádem. Zde jsou některé z nejlepších pet-friendly míst, kde můžete najít ubytování pro vás i vašeho psa:

 • Varšava: Hlavní město Polska nabízí mnoho hotelů a apartmánů, které jsou přátelské k domácím zvířatům. Nenechte si ujít návštěvu Královského zámku nebo Starého Města se svým psem.
 • Krakow: Tento historický město nabízí útulné pensiony a penziony, kde jsou psi vítáni. Projděte se s vaším pejskem po Plantách nebo navštivte Krakovské podzemí.
Místo Typ ubytování Přístup pro psy
Varšava Hotel Ano
Krakow Penzion Ano

Klíčové Poznatky

Doufáme, že tento článek vám pomohl najít skvělá místa v Polsku, kde si můžete užít dovolenou se svým čtyřnohým kamarádem. Nezapomeňte, že v Polsku jsou stále některá pravidla ohledně pobytu psů, takže si před cestou ověřte aktuální informace. Nejlepší je mít s sebou vak na psí exkrementy a vždy dodržovat základní pravidla ohledně chování psa v veřejných prostorech. Ať už se rozhodnete pro krásné horské túry nebo relaxaci na pláži, určitě si užijete nezapomenutelný pobyt se svým čtyřnohým parťákem v Polsku. Nakonec, nezapomeňte pořídit spoustu společných fotek na památku! Děkujeme za přečtení a přejeme vám skvělý čas se svým psem v Polsku!

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *