itálie karavany riccione

KARAVANY RICCIONE v kempu Riccione

CAMPING RICCIONE**** se nachází na jihovýchodě stejnojmenného italského letoviska. Nedávno byl nově zrekonstruován a zařadil se tak mezi nejlepší kempy v okolí - jako jediný široko daleko má dva bazény s několika vodními atrakcemi. Kemp je výborně vybavený - najdeme zde recepci, TV místnost, miniklub pro děti, bankomat, samoobslužnou prádelnu, obchod, pizzerii, dětské hřiště s prolézačkami a pingpongovými stoly, tenisové hřiště a venkovní grily.
Přibližně 350 metrů od kempu se nachází příjemná pozvolna klesající písčitá pláž. Hlavní centrum města je vzdáleno asi 20 minut pěšky. Na pláž do centra i na trhy jezdí mašinka, která je pro turisty z kempu Riccione zdarma! V blízkosti kempu je několik míst, která rozhodně stojí za návštěvu: OLTREMARE (delfinárium), FIABILANDIA (zábavní park), SAN MARINO (historická minirepublika), GRADARA a SAN LEO (středověká městečka).

  

KARAVANY V KEMPU RICCIONE jsou dvou až čtyřlůžkové s dvojlůžkem pro dospělé a dětskými lůžky. Každý z nich má svůj osvětlený předstan s linem, chladničkou, skříňkou s dvouvařičem a základním nádobím. K dispozici je plastový zahradní nábytek. Karavany jsou uzamykatelné.

STAN V KEMPU RICCIONE
Na přání klientů je mezi karavany i jeden STAN, kde je pobyt levnější o 500 korun za osobu. Stan je dvou až čtyřlůžkový se dvěma ložnicemi. Má svůj osvětlený předstan, chladničku, skříňku s dvouvařičem a základním nádobím. K dispozici je plastový zahradní nábytek. 

zájezd si můžete objednat na jedné z našich poboček