LM - APT

LAST MINUTE 17.8.-28.8.2017 (12 dní/9 nocí)

CENA ZA OSOBU: 5290,- korun

Pojeďte na týden k moři už teď! Ostrov MURTER kromě "plážování" nabízí i mnoho dalších zajímavostí, jako jsou historická centra čtyř zdejších městeček, spousta vyhlídek na okolní stovky ostrůvků, nebo několik výletů - např. na ostrov Vrgada, do Kornatského souostroví, nebo do nedalekého Zadaru.

Využijte tuto jedinečnou SUPER LAST MINUTE nabídku, dokud jsou ještě volná místa!

Apartmány MURTER

Na ostrově Murter, kromě ubytování v dřevěných chatách a hotelového ubytování, nabízíme i dvou až osmilůžkové apartmány přímo v obci Murter. Všechny naše apartmány a apartmánové domy jsou moderně vybaveny a jsou od moře vzdáleny maximálně 5 minut pěšky.

VILA MÁRIJA A:
Apartmánový dům VILA MÁRIJA A je velmi oblíbený organizovanými skupinami (školy, školky, pracovní kolektivy, kolektivy přátel, apod.), ale i jednotlivci. Márija A nabízí k ubytování celkem 25 lůžek v osmi apartmánech - společně s nedalekou Márijí B pak celková kapacita je až 41 míst. Nespornou výhodou vily Márije je její poloha - napůl cesty mezi písčitou pláží a obchodním centrem - na obě strany to netrvá ani 5 minut. Přímo v domě je k dispozici společenská místnost, kterou mohou využívat skupiny, před domem pak na ní navazuje velká terasa vhodná ke cvičení nebo k večernímu posezení. U domu je několik parkovacích míst.

JEDNOLŮŽKOVÝ APARTMÁN (STUDIO) se nachází v prvním patře domu, má vlastní koupelnu s WC a vlastní terasu, vybaven je základním nádobím, lednicí a elektrickým vařičem.
TŘÍLŮŽKOVÉ APARTMÁNY (STUDIA) jsou standardně vybaveny - kuchyň, zrekonstruovaná koupelna s WC. Dva mají balkón s výhledem, čtyři jsou bez balkónu (*) - mají k dispozici přenosný ventilátor.
PĚTILŮŽKOVÝ APARTMÁN je také studiového charakteru, nachází se v druhém patře domu a je mezi našimi turisty velmi oblíben. Vybaven je kuchyní, zrekonstruovanou koupelnou se sprchou a WC a vlastní terasou s posezením a krásným výhledem na moře.
ŠESTILŮŽKOVÝ APARTMÁN vzniká spojením dvou třílůžkových studií, které jsou hned naprosti sobě přes chodbu. Koupelnu s WC má každý svojí, kuchyň mají společnou na terase s výhledem na moře

APARTMÁNY NADJA:
Již pátým rokem se u nás v nabídce objevují apartmány NADJA. Apartmánový dům se nachází v klidné části městečka, kde není rušen provozem z ulice. V přízemí domu najdeme dvě útulná studia (dvou a třílůžková), v patře jeden velký pětilůžkový apartmán. Z apartmánů Nadja jsou pohodlně dostupné obě hlavní murterské pláže - zátoka Slanica a městská pláž. Přímo v domě žijí jeho majitelé (ve vlastním patře), kteří se starají o zařízení apartmánů a pohodlí turistů, pro které je k dispozici venkovní gril s posezením na zahradě u domu. Na dvoře se také nachází parkoviště pro několik osobních automobilů.

APARTMÁNY-STUDIA (2 A 3 LŮŽKA) jsou díky svému umístění v přízemí domu velmi dobře chráněny před letním horkem. Každý apartmán má svojí vlastní terasu s posezením, vlastní koupelnu s WC, vybavený kuchyňský kout. Tyto apartmány jsou mimo jiné velmi vhodné pro seniory.
PĚTILŮŽKOVÝ APARTMÁN se nachází v patře domu. Je vybaven dvěma ložnicemi (dvou a třílůžková), každou s vlastním balkónem. Společný prostor s kuchyní a jídelnou je rovněž vybaven balkónem. V apartmánu tedy najdeme celkem 3 balkóny - každý na jinou stranu domu! V apartmánu nechybí vlastní koupelna s WC. Tento apartmán je mezi našimi zá- kazníky velmi oblíben.

 

APARTMÁNOVÝ DŮM U CEDROVÉHO STROMU:
Apartmánový dům U CEDROVÉHO STROMU v městečku Murter je umístěn v centru nové zástavby nedaleko městské pláže a nákupního střediska. Tento dům nabízí k ubytování celkem 12 lůžek ve třech apartmánech. Dva z apartmánů jsou umístěny v horním patře domu, třetí apartmán se nachází v překrásné zahradě, jejíž součástí je i venkovní gril. Zahradní apartmán patří pro své umístění k jednomu z nejoblíbenějších, za určitých podmínek je v něm možný i pobyt s pejskem. Přímo v domě žije i jeho majitel, který se stará o rozlehlou zahradu a zařízení domu. Na pozemku se nachází parkovací místa až pro tři auta.


PĚTILŮŽKOVÝ APARTMÁN rovněž najdeme v prvním patře domu. Orientován je směrem do zahrady. V apartmánu jsou dvě ložnice, koupelna s WC a společná místnost s kuchyňským koutem a jídelnou. Apartmán má dva balkony.
ZAHRADNÍ APARTMÁN (ČTYŘLŮŽKOVÝ) má dvě dvoulůžkové ložnice, vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchou a WC a venkovní posezení na přilehlé terase na zahradě. Tento apartmán je mezi našimi turisty velmi oblíbený!

 

zájezd si také můžete objednat na jedné z našich poboček