Last Minute Beruška

LAST MINUTE

CHATY BERUŠKA v kempu Jezera Village

Kemp JEZERA VILLAGE (dříve LOVIŠĆA, podle stejnojmenné zátoky) je jeden z nejoblíbenějších Chorvatských kempů, který se pravidelně umisťuje na předních pozicích žebříčku nejlepších kempů Chorvatska. Kemp leží na ostrově Murter, nedaleko obcí JEZERA a TISNO (cca 20 min pěšky).

Kemp je velmi moderně vybaven - disponuje veškerým potřebným zázemím pro kvalitní dovolenou - přímo ve středu kempu se nachází recepce, směnárna, supermarket, pekárna, restaurace a mnohá sportoviště (např. tenisové kurty, minigolf, ping pong). Součástí kempu je také pět velkých moderních (nově zrekonstruovaných) umyváren. Kemp má svojí vlastní upravenou a udržovanou pláž se sprchami a možností zapůjčení lehátek a vodních atrakcí.Nedaleko se také nachází placená pláž hotelu Borovnik a také velmi oblíbená přírodní divoká pláž s hospůdkou směrem na otevřené moře (cca 20 min pěšky).

   

CHATY BERUŠKA nabízejí k ubytování celkem 64 míst. Chat je zde celkem 8, přičemž vždy pravá a levá část chaty je samostatným obytným prostorem pro 4 osoby (jedna čtyřlůžková ložnice a veranda s posezením). Jsou velmi dobře vybaveny (kuchyňský pult, lednice, rychlovarná konvice, dvouplotýnkový vařič, sada nádobí vč. talířů a příborů, stolek s židlemi). Chaty se nachází v klidné části kempu. Dvě velká, čistá sociální zařízení jsou odsud dostupná do dvou minut. V roce 2014 došlo k přestěhování chat na nové, lepší, místo!

Termín: 18.6.-27.6.2017 (10dní/7nocí) 

 

 Termín: 25.6.-4.7.2017 (10dní/7nocí)

  

Cena:  3490,- /osoba - cena zahrnuje dopravu a ubytování

zájezd si také můžete objednat na jedné z našich poboček