Vietnam - Phan Thiet

V letošním roce jsme rozšířili nabídku o zájezdy do turistických stále více oblíbené destinace v okolí města Phan Thiet ve Vietnamu, které je vzdálené asi 200 km od známe metropole Ho Či Minovo Město. Tato část země je známá svými překrásnými písčitými plážemi s mořem plným života, takže na své s příjdou také milovnici šnorchlování a potápění.

Pro první sezónu jsme pro vás přichystali jeden nový, přátelský beach resort na pobřeží Jihočínského moře. Tento resort by se mimo jiné rád zaměřil na české turisty, protože majitel tohoto komplexu žil dlouhá léta v České republice. Od města Phan Thiet je vzdálen zhruba 50 km a od Ho Či Minova Města 180 km.

Pozice resortu je výhodná pro pořádání několika výletů, jako je návštěva a prohlídka města Ho Či Minh (dříve Saigon, největší vietnamské město, 6 milionů obyvatel), prohlídka města Phan Thiet (město proslulé výrobou rybí omáčky a windsurfingem na zdejšíchpísčitých plážích, 350 tisíc obyvatel), nebo návštěva jedné malebné čajové plantáže v nedalekých horách.

Pro následující roky plánujeme nabídku rozšířit o jeden vnitrozemský resort (nedaleko čajové plantáže) a také ještě o další turistické komplexy na pobřeží.

 

Beach resort SAINT MARY,Phan Thiet

Saint Mary Beach Resort se nachází přímo na písčitém pobřeží Jihočínského moře ve Vietnamu. Komplex má dohromady okolo 100 pokojů - dvou, tří a čtyřlůžkové. Pokoje jsou klimatizované  minibarem, vlastní koupelnou se sprchou vybavenou toaletními potřebami, wifi připojením. Probíhá zde denní úklid.

Součástí komplexu je zahrada, písčitá pláž, restaurace, venkovní bazén, recepce s nepřetržitým provozem, čistírna oděvů.

V okolí resortu se nachází několik zajímavých památek, které stojí za návštěvu:

- Red Dunes (7,6 km, červené písčité duny)

- Van Thuy Tu (12,2 km, chrám velrybích koster, námořnictví a dalšch památekz dynastie Nguyen)

- Škola Duc Thanh (12,2 km, tradiční škola z 20 st.)

- Ho Chi Minh Museum (12,3 km, muzeum věnované prezidentu Ho Či Minovi)

- Linh Son Truong Tho Pagoda (13 km, pagoda na kopečku nedaleko města Phan Thiet)