O Nás

Cestovní agentura TERNO TOUR

Již více jak 25 let Vám TERNO TOUR s.r.o. zajišťuje dovolenou do všech koutů světa. Dříve jako cestovní kancelář, dnes jako cestovní agentura ve spojení s CK Broukservis s.r.o., která přebrala roli touroperátora pro všechny "naše" zájezdy.

Dlouholetá tradice a mnoho zkušeností našeho personálu Vám zaručuje tu nejlepší odbornou pomoc při výběru Vaší dovolené. Nebojíme se říct, že některé destinace jsou lepší a některé horší - záleží nám na tom, abyste se z dovolené vraceli spokojení. Jsme vždy rádi, když se s námi podělíte o zážitky a zkušenosti z jednotlivých míst na světě. Naše kolegyně na pobočkách si tyto Vaše poznatky doplní do přehledu destinací, a ty nám později pomohou při výběru dovolené pro další klienty.

Naší dlouhodobou specializací jsou zájezdy do CHORVATSKA a ITÁLIE. Především pak na překrásný dalmátský OSTROV MURTER, kde nabízíme ubytování v chatách, apartmánech a hotelech; a do italského regionu ROMAGNA, do letovisek Riccione, Gatteo a Mare, Cattolica, kde nabízíme karavany, apartmány a hotely.
Prodáváme samozřejmě zájezdy i kamkoli jinam v těchto zemích.

V současnosti nás můžete navštívit ve 4 severočeských městech, dovolenou si u nás ovšem můžete zakoupit odkudkoli v České republice.

NAŠE POBOČKY:

CHOMUTOV: Jakoubka ze Stříbra 1000, tel. 474 652 285, email: chomutov@ternotour.cz,
CHOMUTOV - OD Kaufland Otvice 

MOST: nádraží ČD, v hale, tel. 476 708 663, email: most@ternotour.cz,
 

TEPLICE: Benešovo náměstí 423, tel. 417 533 728, email: teplice@ternotour.cz,
 

DĚČÍN: ul. Řetězová 196/6, tel. 731 653 192, email: decin@ternotour.cz,