Itálie - hotel London, Cattolica

HOTEL LONDON v letovisku Cattolica

Hotel LONDON*** v oblíbeném italském městečku Cattolica se nachází na hlavní promenádě, jen pár kroků (1 min) od pozvolna klesající písčité pláže.V hotelu panuje příjemná rodinná atmosféra, pořádají se zde speciální akce pro děti. Turisté na tomto hotelu nejvíce oceňují zdejší čistotu, kvalitu jídla a rodinný přístup.

Hotelové pokoje jsou pěkně zařízeny, všechny jsou vybaveny balkónem, koupelnou, satelitní televizí, trezorem, wi-fi připojením, telefonem a klimatizací. Z většiny pokojů je výhled na moře. Hosté mají možnost osvěžit se ve zdejším bazénu, který má v létě otevřeno až do 23 hodin.
Na nedaleké pláži najdeme další bazén, vířivku, posilovnu, hřiště apod. Probíhá zde bohatý animační program pro děti i pro dospělé - aqua aerobic, skupinové tancování, jóga, různé akce na dětském hřišti a další.

  

Hotelová restaurace se snaží svým hostům nabídnout tradiční jídla z těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin. Hosté mají možnost ochutnat jídla připravená z čerstvých ryb, speciality připravené ze surovin ze zdejších farem (maso, zelenina, saláty), těstoviny, sýry, a podobně. Nechybí zde rovněž možnost ochutnat zdejší vína, vypěstovaná přímo v regionu Romagna.

TYPY HOTELOVÝCH POKOJŮ:
  

POKOJ CLASSIC: "praktický a pohodlný", vybavený balkonem, koupelnou (se sprchovým koutem, WC, toaletními potřebami, vysoušečem vlasů), TV, trezorem, wi-fi, telefonem a klimatizací. První obrázek.

POKOJ COMFORT: "výborný poměr cena-kvalita", vybavený balkonem, koupelnou (sprchový kout, WC, toaletní potřeby, vysoušeč vlasů), TV, trezorem, wi-fi připojením, telefonem a klimatizací. Hlavní předností pokoje typu "comfort" je větší prostor oproti pokojům "classic". Druhý obrázek.

POKOJ SUPERIOR: "pro ty, kteří chtějí ještě něco navíc", renovovaný, vybavený balkonem s výhledem na mořskou stranu, zvukotěsný, s luxusní vybavenou koupelnou, LCD TV, miniledničkou, trezorem, wi-fi připojením, telefonem a klimatizací. Třetí obrázek.

zájezd si můžete objednat na jedné z našich poboček - JE POTŘEBA OVĚŘIT DOSTUPNOST