ITÁLIE - karavany, apartmány ROSA

KARAVANY A APARTMÁNY ROSA

VILLAGGIO CAMPING DELLE ROSE - zelená oáza v srdci regionu Romagna se nachází na kraji městečka GATTEO A MARE. Přírodě je zde věnována velká péče - především pak růžím (ROSA), které zde nalezneme kvetoucí v jakoukoli roční dobu. Znamením města Gatteo je pak kočka (IL GATTO), kterým je zde věnován letní festival. Ve městě funguje banka, infocentrum, lékař, lékárna, několik supermarketů a spousta obchůdků. Kemp se od centra nachází zhruba 300 metrů,na pláž je možné dojít po cestě podle říčky Rubicon (ano, tato řeka psala historii) - turisté mohou využít dopravu mikrobusem zdarma. Výbavou i službami je kemp podobný oblíbenému kempu v Riccione. Najdeme zde dva bazény, masážní whirlpol, dětský miniklub, animační program, restauraci/pizzerii, supermarket a bar. V kempu se nachází moderní sociální zařízení s celodenně tekoucí teplou vodou.

  

KARAVANY ROSA jsou umístěny pod stromy nedaleko bazénu a jsou dvou až čtyřlůžkové. Jsou uzamykatelné. Každý z nich má osvětlený předstan s linem, chladničkou, skříňkou s vařičem a základním nádobím.

APARTMÁNY ROSA jsou zde čtyřlůžkové a naši turisté si je velmi chválí! Nachází se v apartmánovém domu hned vedle kempu a jejich hosté mohou využívat všech jeho atrakcí a programů. Apartmány jsou pěkně zařízeny - mají vybavenou kuchyň s jídelnou, koupelnu s WC, ložnici, televizi.

zájezd si můžete objednat na jedné z našich poboček