Plavby lodí
Rozšířené hledání
Romantika Benátek a ostrovů v laguně - Moře - plavby - Středozemní moře - Benátky

Romantika Benátek a ostrovů v laguně

Moře - plavby » Středozemní moře » Benátky

, LoďRomantika Benátek a ostrovů v laguně

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Náš zájezd vás zavede do města, které nikde na světě nemá obdoby. Leží na stovce ostrůvků v laguně Jaderského moře a jeho domy vyrůstají z dřevěných pilotů, které jsou jako kořeny zapuštěny do písčito-jílového podloží. Protože se město propadá deset centimetrů za století, může se v budoucnosti vytratit jako tajemná Atlantida. Benátky mají na čtyři sta mostů a stovky paláců a kostelů, které ukrývají poklady světového umění. Budete mít dost času prohlédnout si díla Tiziana, Sansovina, Tintoretta a dalších umělců proslulé benátské školy. Uvidíte i památky, které připomínají dobu, kdy město vládlo velké části východního Středomoří. Navštívíte ostrůvky v laguně, kde se zastavil čas. Ať už to bude pestrobarevné rybářské Burano, romantické opuštěné Torcello nebo sklářské Murano.
1. den
večer odjezd. Noční přejezd do Itálie.
2. den
dopoledne prohlídka Benátek, organizovaná procházka městem. Odpoledne volno (návštěva některého z muzeí). Večer ubytování v blízkosti Benátek.
3. den
fakultativně projížďka po ostrovech v benátské laguně: Torcello, Burano, Murano (cca 32 eur). Odpoledne volný program v Benátkách (muzea, Kampanila). Večer odjezd. Noční přejezd do České republiky.
4. den
ráno návrat domů.
Cena zahrnuje
1x ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelu*** se snídaní, dopravu autobusem s klimatizací a WC, služby průvodce a pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 15 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 27 Kč.
Trasa A
Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.