Poznávací zájezdy
Rozšířené hledání
Legoland a norimberská Zoo s delfínáriem - Německo

Legoland a norimberská Zoo s delfínáriem

Německo

Poznávací zájezdy, Program starstarLegoland a norimberská Zoo s delfínáriem

Počet termínů:

3 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
V dobrodružných světech rodinného a zábavního parku v Bavorsku na vás čekají skvělé zážitky. Užijte si napínavé atrakce a spoustu LEGO® zábavy. Navíc budete moci navštívit norimberskou Zoo, jednu z nejkrásnějších v Evropě.
Rychlý přehled
2denní dětský zájezd
Počet dní
2denní dětský zájezd
Strucna_trasa
Nuremberg Zoo;49.446857, 11.144371
Legoland;48.425812, 10.299970
1. den
Odjezd ráno. Návštěva norimberské Zoo, která patří mezi nejkrásnější zoologické zahrady v Evropě. Nachází se v obrovském, nádherném parku, s drsnými skalními útvary skládajícími se z červenohnědého pískovce, stovky let starých stromů a idylických mokřadů a rybníků. Součástí areálu je také kryté delfinárium s unikátní delfíní lagunou, které vaše děti určitě uchvátí. Kromě této atrakce zde naleznete také lední medvědy, lvy, tygry, tučňáky, gorily, velbloudy, žirafy a mnoho dalších zvířat. Ubytování v oblasti Gunzburgu. Nocleh.
2. den
Snídaně. Celodenní pobyt v Legolandu, kde vás čeká na 50 atrakcí. Každý rok přibývají nové expozice. V minulých letech LEGO® hrad, expozice věnovaná filmu LEGO® MOVIE, expozice věnovaná Hvězdným válkám, Miniland – High Five s pěti nejvyššími mrakodrapy světa v měřítku 1:150, tematický svět LEGO® ® Ninjago® World s interaktivní 4D jízdou LEGO Ninjago The Ride. Miniland – procházka mezi modely známých míst v Evropě v měřítku 1:20, projížďka na vodě, testování aut na testovací dráze, programování robotů z Lega, jízda na vlnách. Země dobrodružství – cesta kánoí na vrchol sopky končí sjetím 12 m vysokého vodopádu, Jeep safari za poznáním zvířat z Lega, Lego autoškola, projížďka po jezírku v řiditelných lodičkách, Lego Fabrik – procházka po továrně, možno odnést si odsud čerstvě vyrobenou kostičku na památku. Množství atrakcí doplňují obchůdky s legem a různými suvenýry. O hlad se postará restaurace s velkým výběrem z různých jídel, na dalších bodech parku jsou mobilní stánky nebo prodejny různého občerstvení. Odjezd zpět do ČR. Návrat kolem půlnoci.
Odkaz na www
http://tiergarten.nuernberg.de/en/home.html
Www odkaz popis 1
Norimberská Zoo
Odkaz na www
WWW stránky Legoland
Cena zahrnuje
1 noc se snídaní v hotelu 3*, (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), vstup do Legolandu a do norimberské Zoo, dopravu autobusem, průvodce.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění.
Poznámka k ceně
Sleva 300 Kč pro dítě do 13 let.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.