Poznávací zájezdy
Rozšířené hledání
Berlín a slavnost světel - Německo - Berlin-Brandenburg - Berlín

Berlín a slavnost světel

Německo » Berlin-Brandenburg » Berlín

, HotelBerlín a slavnost světel

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Poznejte německou metropoli Berlín v její skutečně nevšední podobě! Každý říjen se Berlín na týden promění večer v pohádkové město s budovami i celými ulicemi osvětlenými jasnými a barevnými světly.
Zájezd zahrnuje
dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje), průvodce, CK si vyhrazuje právo záměn jednotlivých objektů programu.
Zájezd nezahrnuje
indické vízum, spropitné
Výlety
pojištění léčebných výloh a storna, 1x snídaně, záloha za rezervaci prohlídky osvětleného Berlína v autobuse - 2 hodiny, rezervace Reichstagu - kupole Říšského sněmu může být uzavřena kvůli aktuálnímu provozu instituce, bývá do ní vpuštěno pouze omezené množství návštěvníků a hromadné rezervace někdy bývají zamítnuty. Prosíme, uveďte tedy svůj zájem rovnou na přihlášku., 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení
Program
Den 1
Odjezd v ranních hod., BERLÍN (UNESCO), CHARLOTTENBURG, zámek pruských králů, třída Kurfürstendamm, Kaiser-Wilhelm Gedächtniskirche, Vítězný sloup, Braniborská brána, Potsdamer Platz a rozsáhlá nová výstavba (Sony Center), Berlínská zeď, bývalý hraniční přechod Checkpoint Charlie s Muzeem útěků aj. Festival světel - atmosféra večerních ulic.
Den 2
BERLÍN , Říšský sněm (nutná rezervace), historický střed Berlína a Muzejní ostrov, moderní architektura Hauptbahnhof, třídy Unter den Linden a Friedrichstrasse, Opera, katedrála sv. Hedviky, Francouzský kostel, Humboldtova univerzita, dóm (hroby králů, z kupole výhled na město), Alexanderplatz s televizní věží (365 m), Červená radnice, dále muzea na Muzejním ostrově, variantně volno v parku a projížďka lodí po Sprévě, Festival světel – fantastická podívaná na barevně nasvícené město, možnost večerní prohlídky osvětleného Berlína v turistických busech (nutná rezervace), účast pozdě do noci.
Den 3
V noci odjezd, návrat do ČR ráno.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.